İstanbul'da ormanlık alanda bir kişiye ait cansız beden buldu. Polis yaptığı araştırmada cansız bedeninin kimliğini tespit ederken öldürülen kişinin model ve şarkıcı olan eski sevgilisinin sosyal medya paylaşımlarını inceleyen ekipler, ünlü şarkıcıyı gözaltına aldı.

Ünlü Model ve şarkıcı S.Ç., defalarca barışmak için kapısına gelen eski erkek arkadaşını öldürdü. Eski sevgilisinin cesedinden kurtulmak için babasından da yardım isteyen S.Ç. cansız bedeni ormanlık alana götürüp gömdü.

S.Ç. ile birlikteliği olan S.S. ayrılmalarına rağmen S.Ç.'in peşini bırakmadı. İddiaya göre her seferinde genç kadının kapısına dayanan S.S.' barışmak istedi. Genç kadın ise her seferinde reddetti.

Kanal D Haber'in haberine göre eski sevgili son defa eve geldiğinde bu sefer S.Ç., onu içeri aldı. İkili konuşmaya başladı ama konuşma uzun sürmedi. Tartışmaya dönen konuşmada S.Ç., sandalyenin kırık demir bacağını aldı ve eski sevgilisine defalarca vurdu.

Talihsiz adam oracıkta hayatını kaybederken genç kadın babasından da yardım istedi. Baba ile kızı elleri ve ayakları bağlanmış cesedi ormanlık alana götürdü.

Cesedi mantar toplayan bir aile bularak jandarmaya haber verdi.

Kiev yakınlarında düşen helikopterde Ukrayna İçişleri Bakanı dahil 16 kişi hayatını kaybetti Kiev yakınlarında düşen helikopterde Ukrayna İçişleri Bakanı dahil 16 kişi hayatını kaybetti

Ünlü Model ve şarkıcı S.Ç.'yi yaptığı sosyal medya paylaşımları ele verdi.

Suçunu itiraf eden S.Ç. babasıyla beraber yakalandı.